Why register?

make an anime and manga list, and more! all free!

Theme

Storyteller

Blog

StoryCon 2010 - CZ

6 MAR
2010

Na víkend 13. března se mnoho conařů chystá na Gameexpo do Bratislavy. Pro ty z Vás kteří nemají na cestu, nebo preferují menší akce, se v Praze připravuje první ročník akce nazvané StoryCon, zaměřené na příběhy, kreativní psaní, psychologii a filozofii skrze žánry a fandomy.

Čeká na Vás program v šesti programových liniích, kde se mimo tradičních přednášek a workshopů dočkáte diskusí na zajímavé témata jako například Vývoj komunit a conů, z přednášek se dozvíte něco o zajímavých příběhových světech nebo třeba o fenoménu Harry Potter, pokud jste kreativnější je pro Vás připraveno několik workshopů, které Vám pomohou s tvorbou Vašich vlastních příběhů a nebude chybět ani proslulý Workshop naživo. Pokud jste fanouškem anime a mangy máme pro vás připravenou Japonskou sekci, která se zaměří hlavně na světoznámé Final Fantasy, ale nebude chybět ani předčítání Japonských pohádek nebo přednášky o lehce netradičních anime. Přijedou k nám také organizátoři z ostatních akcí jako třeba Advík a Conventicon, takže se budete moci dozvědět co chystají pro tento rok.

Samozřejmě nebudou chybět zajímaví hosté (Brian Storker, Jan Foukal a další), ale především další návštěvníci.

Celá akce se bude konat v příjemných prostorách Gymnázia Jižní město o víkendu 13. a 14. Března.

 

V pěti doprovodných liniích naleznete Hudební hry v čele s DDR, Deskovky nebo konzole a nebude chybět ani manga čítárna, která Vám může posloužit jako klidný koutek pro odpočinek.

Pokud rádi soutěžíte, tak se připravte, protože zde budete muset zapojit hlavně své mozkové závity. V Japonské linii budete poznávat hudbu z Vašich oblíbených anime, dále vás čeká psaní povídek v časovém limitu na předem dané téma, ale hlavně Velká Celoconová Soutěž! O čem bude, to Vám zatím neprozradíme.

Více informací průběžně naleznete na našich webových stránkách: Storycon.freedombase.net

za StoryCon tým,

Storyteller

- Vrchní organizátor StoryConu

comments

This blog has no comments. Leave one now!

You must be logged in to leave blog comments. Login or sign up today!